Пятница, 14.12.2018, 07:46:22Вітаю Вас Гість | RSS

день толерантності

16 листопада - Міжнародний день толерантності

1995 р. держави-члени ЮНЕСКО прийняли Декларацію принципів толерантності і з 1996р., за пропозицією ООН, цей день визначається як міжнародний.

Толерантність як ідея, що має охоплювати всю нашу життєдіяльність в усіх її проявах, повинна увійти у свідомість. Неможливо примусити будь-кого бути толерантним. Це спосіб мислення і його потрібно виховувати змалку: в сім'ї, в школі.

Всім, хто хоче стати толерантним, організатори заходу запропонували рецепт:

·         понеділок: розмовляючи з людьми, дивитись їм в очі, привітатися з усіма;

·         вівторок: намагатися не нав'язувати нікому свою волю;

·         середа: зробити для когось добру справу так, щоб він не здогадувався, що добро йде від вас;

·         четвер:не виявляти до іншого такого відношення, яке ви не хочете відчути до себе;

·         п'ятниця: добре виглядай,посміхайся, говори з усіма тихим голосом;

·         субота:записати 5 позитивних якостей, що характеризують вас і вашого друга;

·        неділя: знайдіть 3 приводи, щоб сказати «спасибі» вашим близьким.

«Толерантність врятує світ» «Все у твоїх руках»

Серед учнів 5 кл. практичним психологом  проведена психологічна година «Толерантність врятує світ». Мета таких занять навчити учнів прийомам, що допомагають розвинути в собі якості толерантної особисті та сформувати навички толерантного спілкування у соціумі . Актуальність толерантності як ідеї, що має охоплювати всю нашу життєдіяльність в усіх її проявах, повинна увійти у свідомість кожної людини. Неможливо примусити будь-кого бути толерантним. Це спосіб мислення і його потрібно виховувати змалку: в сім'ї, у школі.

Ланцюжок побажань від учнів втілився у « золоте правило моралі»: «Відноситись до всіх так, як ти бажаєш, щоб відносились до тебе»

Секрети спілкування нашого класу.

1. Щирий інтерес до кожного. Чарівні слова.
2. Звертання один до одного по імені.
3. Даруйте добру посмішку.
4. Будьте хорошим співрозмовником, умійте слухати.
5. Будьте чесними . Дотримуйтесь свого слова.
6. Будьте толерантними! Не забувайте, що всі ми різні, але всі ми рівні!

У цей день серед учнів закладу проведена акція солідарності «МИ ЗА ТОЛЕРАНТНІСТЬ!»

На протязі дня всі учні своїми та паперовими долоньками створили унікальне намисто толерантності, яке символізує підтримку за єдність та примирення у всьому світі.