Понедельник, 18.06.2018, 06:06:08Вітаю Вас Гість | RSS

Наші таланти

Вони формують імідж закладу...

З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу молоді щороку в Україні проходять Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін. Адже участь в олімпіадах – це надійний шлях пізнання кожним учасником своїх здібностей. Провідне місце в системі навчально-виховної роботи в нашому закладі належить формуванню інтелектуально розвиненої, всебічно обдарованої особистості.  Учителі та учні велику увагу приділяють підготовці школярів до  олімпіадного руху. Вони плідно працюють протягом усього навчального року.

Призери олімпіад

• Колеснік А., 11-А
  • Чорний Є., 7-А
  • Дворська Д., 10-А

Ми дуже пишаємося результатами наших учнів і сподіваємося на те, що інтерес до науки у них не зникне, а, ми, учителі та адміністрація школи, зробимо все для того, щоб учням було цікаво навчатися в закладі.

Наші спортивні досягнення

Юні спортсмени 3-А класу відвіддуюють секцію рукопашного боя "Захист" та мають нагороди. Це Донченко Антон та Рябченюк Максим

Якименко Даніл, учень 3-А класу, відвідує шахматний клуб з 1 класу.

У світі прекрасного

У 4-Б класі навчаються багато талановитих дітей, які не тільки добре навчаються, а й у вільний час займаються улюбленими справами: малюють чудові картини, виготовляють сувеніри з різних матеріалів.

Учень 9 А класу Тертишний Валентин під керівництвом вчителя історії Колісника Ю.В. став переможцем обласного етапу ХІV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням в  номінації "Історія України і державотворення".

Вітаємо юних екологів

19 березня екологічна бригада закладу "Еко стиль" посіла ІІІ місце у міському конкурсі екологічних агатбригад "Земля - наш спільний дім". Вітаємо з перемого Заніздру Вікторію, Зекову Дашу, Раву Валерію, Сінчілову Діану, Щекань Анну, Тертишного Валентина та керівника команди Будко О.В.

Так тримати!

Величко Захар прибув до закладу в цьому навчальному році. Про його  спортивні досягнення є що розповісти. Захар уже третій рік займається кіокушінкай  карате. Відвідує спортивний клуб «Спарта 17» , яким керує Слинько С.А.

За цей час відбулися змагання у різних містах України : Кіровограді,   Миколаєві, Одесі та інші.

Здобув нагороди, кубки та дипломи. Має 5 золотих медалей,  1  срібну та  5 бронзових.

Захар має синій пояс карате та мріє про чорний.

Хай збуваються його спортивні мрії!

МОНмолод - новини
Новини освіти