Воскресенье, 22.09.2019, 05:03:18Вітаю Вас Гість | RSS
НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. №19 - ДНЗ "Лісова казка"
Меню сайту
Міні-чат
Пошук у Google
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 156
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входу

Наші таланти


Вони формують імідж закладу...

 

 

    З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу молоді щороку в Україні проходять Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін. Адже участь в олімпіадах – це надійний шлях пізнання кожним учасником своїх здібностей. Провідне місце в системі навчально-виховної роботи в нашому закладі належить формуванню інтелектуально розвиненої, всебічно обдарованої особистості.  Учителі та учні велику увагу приділяють підготовці школярів до  олімпіадного руху. Вони плідно працюють протягом усього навчального року.

 

Призери олімпіад

2018 – 2019 навчального року

Нагороджено похвальними грамотами та призами:

Климук Ірину, ученицю 10-А класу:

  • І місце в ІІ та ІІІ етапах, ІІ місце в IV етапі олімпіади з правознавства
  • І місце в ІІ етапі та ІІІ місце в ІІІ етапі олімпіади з історії
  • І місце в ІІ та ІІІ етапах олімпіади з російської мови та літератури
  • І місце в ІІ та ІІІ місце в ІІІ етапах олімпіади з української мови та літератури
  • ІІІ місце в ІІ етапі олімпіади з географії
  • ІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика
  • І місце Регіонального рівня в українознавчій грі «Соняшник»

Мандебуру Іллю, учня 8-А класу:

  • І місце в ІІ та ІІІ етапах олімпіади з математики
  • І місце в ІІ етапі та ІІ місце в ІІІ етапі олімпіади з української мови та літератури
  • І місце в ІІ етапі олімпіади з хімії
  • І місце в ІІ етапі олімпіади з історії
  • ІІ місце в ІІ етапі з біології
  • ІІІ місце в ІІ етапі з географії
  • І місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика
  • ІІІ місце Всеукраїнського рівня в українознавчій грі «Соняшник»
  • «Золотий колосок» у Міжнародному природничому конкурсі «Колосок»
  • «Відмінний результат» у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови
  • Диплом за презентацію «Олександрійські кургани і площа Героїв Чорнобиля» в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів

 

Стеблину Дмитра, учня 10-А класу:

  • І місце в ІІ та ІІ місце в ІІІ етапах з фізики
  • І місце в ІІ етапі з хімії
  • ІІ місце в ІІ етапі з екології
  • ІІ місце в ІІ етапі олімпіади з історії
  • ІІІ місце в ІІ етапі олімпіади з географії
  • ІІ місце в ІІ етапі олімпіади з біології
  • І місце в ІІ етапі та ІІІ місце в ІІІ етапі олімпіади з математики
  • І місце Регіонального рівня в українознавчій грі «Соняшник»
  • ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (номінація «Фізика.Математика»)
  • ІІІ місце на Міжнародному конкурсі молодих підприємців «Diamond Challang» (м.Київ)

 

Кононенко Мелану, ученицю 9-А класу:

  • І місце в ІІ та ІІІ місце ІІІ етапах олімпіади з української мови та літератури
  • ІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика
  • ІІІ місце в Міжнародній природознавчій грі «Геліантус»
  • ІІ місце у міському етапі конкурсу – захисту екологічних проектів

 

4)Нагородити Дипломами призерів ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад таких учнів:

 

Ріжка Євгенія, учня 11-А класу:

  • ІІ місце в ІІ етапі олімпіади з астрономії
  • ІІ місце в ІІ етапі олімпіади з економіки

 

Піхур Софію, ученицю 8-Б класу:

  • ІІ місце в ІІ етапі олімпіади з географії
  • ІІ місце в ІІ етапі олімпіади з хімії

 

Онищенко Анну, ученицю 8-А класу:

  • ІІІ місце в ІІ етапі олімпіади з хімії
  • ІІ місце в ІІ етапі олімпіади з трудового навчання

 

Чорного Євгена, учня 8-А класу:

  • ІІ місце в ІІ етапі олімпіади з математики
  • ІІІ місце в ІІ етапі олімпіади з інформаційних технологій

 

Шило Аліну, ученицю 8-А класу:

  • ІІ місце в ІІ етапі олімпіади з історії
  • ІІ місце в ІІ етапі олімпіади з біології

 

Юркян Марію, ученицю 6-А класу:

  • ІІІ місце в ІІ етапі олімпіади з математики

 

Федоренка Назара, учня 6-А класу:

  • ІІІ місце в ІІ етапі олімпіади з математики

 

Повстяну Валерію, ученицю 9-Б класу:

  • ІІ місце в ІІ етапі олімпіади з трудового навчання

 

Подєнєжного Богдана, учня 11-А класу:

  • ІІ місце в ІІ етапі олімпіади з трудового навчання

 

Дворську Діану, ученицю 11-А класу:

  • ІІ місце в ІІ етапі олімпіади з правознавства

 

Радченка Станіслава, учня 8-А класу:

  • ІІ місце в ІІ етапі олімпіади з хімії

 

Білика Олександра, учня 9-А класу:

  • ІІІ місце в ІІ етапі олімпіади з правознавства

 

Гарбуза Романа, учня 9-А класу:

  • ІІІ місце в ІІ етапі олімпіади з правознавства
  • Диплом за презентацію «Олександрійські кургани і площа Героїв Чорнобиля» в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів

 

Бондаря Миколу, учня 4-А класу:

  • І місце в олімпіаді «Я досліджую світ»

 

Ільїну Вікторію, учня 4-Б класу:

  • І місце в олімпіаді «Я досліджую світ»

 

Равве Азалію, ученицю 1-А класу:

  • І місце у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з англійської мови

 

Момота Ярослава, учня 1-А класу:

  • І місце у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з англійської мови

 

Ткаченко Ілону, ученицю 1-А класу:

  • І місце у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з англійської мови

 

Рудницького Аркадія, учня 1-А класу:

  • І місце у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з англійської мови

 

Щербину Олега, учня 2-Б класу:

  • І місце у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з англійської мови

 

Мірошниченко Катерину, ученицю 2-Б класу:

  • І місце у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з англійської мови

 

Хрієнка Андрія, учня 3-Бкласу:

  • І місце у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з англійської мови

 

Ільїну Вікторрію, ученицю 4-Б класу:

  • І місце у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з англійської мови

 

Грінченка Івана, учня 4-Бкласу:

  • І місце у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з англійської мови