Пятница, 14.12.2018, 06:56:00Вітаю Вас Гість | RSS
НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. №19 - ДНЗ "Лісова казка"
Меню сайту
Міні-чат
Пошук у Google
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 147
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входу

Спортивне сузір'я


Фізична культура

 

Проект "Олімпійська освіта": Зустріч з чемпіонкою :)

 

 
     
     
     
     
     
 
Олімпік-лаб 2017: перейдіть за посиланням  https://youtu.be/CYzyRS0iXGQ або перегляньте онлайн:
 
 
Сайт учителя фізичної культури  Спорт сузір'я 19  https://sites.google.com/site/sportsuzira19/
 

 

 

Олімпійська освіта

в НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19-ДНЗ «Лісова казка»

 

12 жовтня 2016 року в НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19-ДНЗ «Лісова казка» відбулося грандіозне спортивне свято за участю представників Національного Олімпійського комітету України та спортсменів-олімпійців. Захід проходив у рамках проекту Олімпійської освіти під гаслом «OlympicLab». З вітальним словом до глядачів звернувся Бебко В.В., відповідальний секретар відділення НОК в Кіровоградській області. Завідуючий кафедри Олімпійського спорту факультету фізичного виховання Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, керівник обласного відділення Олімпійської академії України Воропай С. М. ознайомив присутніх з видами олімпійських ігор.

Перед учнями виступили учасники Олімпійських ігор у Пекіні та Ріо-де-Жанейро: Голенкова Валентина - олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики та Деревінський Андрій – чемпіон пара-оімпійських ігор 2016 року з плавання. Школярі мали можливість поспілкуватися з відомими спортсменами в «олімпійському чаті», поставити питання, почути враження про спортивне олімпійське життя.

Секретами успіху в навчанні та спорті, цікавими спогадами про подорожі континентами поділилися з глядачами Кузніцова О. А., заслужений тренер України з плавання, Зайцев О. О., майстер спорту України зі стрільби. Під час заходу «OlympicLab» (Олімпійська лабораторія) було проведено змагання, вікторину та зарядку з олімпійцями.

Гарний настрій та позитивні емоції всім присутнім подарували хореографічний колектив «Усмішка» (керівник Віта Черкаська), вихованці ДЮСШ № 2 (тренери Шевченко А. М., Шевченко Т. А.). Ефектним був виступ гостей з Кропивницького. Шевченко Сергій та його команда «Дай, Боже, здоровя!» показали силові вправи з гирями.

Спортивне свято завершилося врученням учням закладу дипломів та призів.