Воскресенье, 22.09.2019, 04:11:57Вітаю Вас Гість | RSS

Психологічні години

Заняття з розвитку пізнавальної сфери

1класи

Арттерапевтичні заняття з розвитку творчих здібностей

2-А клас

Групові заняття з розвитку пізнавальної сфери

3 класи

Соціально-психологічний тренінг

"Я і моє оточення"

5 класи

Арттерапевтичне заняття "Саморегуляція"

5 класи

Соціально-комунікативний практикум "Все в твоїх руках"

СПТ "Толерантне спілкування"

24 січня практичним психологом БондарьН.М. проведено

підсумковий соціально-психологічний тренінг

«Я і МОЄ ОТОЧЕННЯ» (5-Бкл.)

Мета якого: розвиток та закріплення позитивних нави­чок адекватної соціальної взаємодії у класному соціумі.

Завдання: формування позитивних елементів при груповій взаємодії, зняття бар’єрів при спілку­ванні, становлення колективних рис та толерант­ного співіснування у соціумі.

Розпочалось незвичним привітанням та асоціативним знайомством учасників «Якби я був явищем природи, то я був би…», поділилися добрим настроєм та очікуваннями.

Під час тренінгу діти відпрацювали навички роботи у групах. Презентували проекти «Спілкування. Правила ефективної комунікації» та «Толерантна поведінка в колективі» . Через засоби невербального спілкування учні показали «Скульптурний вернісаж». Гра «Гаряча проблема» допомогла дітям розглянути різні стратегії поводження у конфлікті та способи виходу з них. У заключній частині кожен учасник подарував чарівну квітку побажань присутнім.

Запаливши вогник добра і любові, пройшов ритуал прощання «Коло рук». Наприкінці тренінгу відбулась рефлексія.

Засідання круглого столу «Сексуальне насилля»

6.12 т а 12.12 з метою профілактики суїцидальної поведінки з учнями 11 класу проведено психологічні години «Насилля в сучасному світі». З дівчатами відбулося засідання круглого столу «Сексуальне насилля», де обговорювались питання безпеки, протистояння насиллю, та як не стати жертвою сексуальних домагань.

Соціально-психологічні тренінги з розвитку креативного потенціалу

"Колажування"

"Мій світ"

"Мандала - дзеркало душі"

Подорож до країни Креативу

20 березня у Міжнародний День Щастя з учнями 4-а класу пройшов підсумковий тренінг з авторського циклу «Сходинками до творчого креативу»

Практичним психологом Бондарь Н.М. було проведено арттренінг «Подорож до країни Креативу».  Діти виражали свій творчий потенціал через проекти «Пластиліновий світ», створення групової «Мандали». Була здійснена арт - мандрівка на власний острів «Щастя». За допомогою техніки  «Колаж» учні створили рекламу - проект «Наші мрії». За допомогою символу герба «Наша група» діти представили своє творче обличчя. Проектування учасниками власного майбутнього успіху пройшло завдяки створенню карти бажань «Яким я бачу себе через 10 років». Завдяки мозковому штурму «Риси творчої людини» учні створили спільну формулу успіху «МРІЯ + ПРАЦЯ+ЗДІБНОСТІ = УСПІХ».

Психологічні арттренінги для дітей дають можливість креативного самовираження та формування групової позитивної комунікації.