Понедельник, 27.01.2020, 03:23:38Вітаю Вас Гість | RSS

"Інтелект України" у закладі

Учні 1 - Б класу, які працюють за програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України», дуже люблять виконувати нейрогімнастику. Для дітей ці вправи цікаві та веселі. Учні мають нагоду позмагатися у спритності з однокласниками та гарно розважитися.

Нейрогімнастика є дуже важливим елементом розвитку дітей. Вона активує природні механізми роботи мозку за допомогою фізичних вправ, розвиває взаємодію тіла та інтелекту.  Під впливом занять з нейрогімнастики покращується розумова діяльність, синхронізується робота півкуль головного мозку, розвивається стійка увага.

Третій рік у закладі відбувається навчання учнів за програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України». Цікавим стало для учнів все: від вивчення літер до читання творів, переказу прочитаного, «Математичних перегонів», мовних змагань, «Зоряних перегонів».