Пятница, 14.12.2018, 07:46:57Вітаю Вас Гість | RSS

Робота з батьками

21.12.17 практичний психолог провела психологічний практикум для батьків 2-А класу

«СІМ’Я ОЧИМА ДИТИНИ»

В ході практикумупройшло обговорення особливостей виховання в різних сім’ях та факторів, які обумовлюють помилки у вихованні дітей; розглянуто роль дитячо-батьківських взаємин через проекцію психологічних методик та практичних вправ. Батьки поділились досвідом власного виховання.

6 січня практичний психолог БондарьН.М. провела психологічний практикум для батьків 5-А класу

«Моя дитина –п’ятикласник».

Відбулось обговорення особливостей адаптаційного періоду

учнів п’ятих класів до навчання, розглянуто результати психологічної роботи на кожного учня.

У ході практичних вправ батьки усвідомили, як сім ’я впливає на формування особистості дитини. Батьки збагатили свої знання психологічними порадами та рекомендаціями.