Пятница, 14.12.2018, 07:00:00Вітаю Вас Гість | RSS

Учнівське самоврядування

Шановні колеги! Звертаємо вашу увагу на план засідання методичного об’єднання класних керівників у жовтні 2018 року:
1. Про упровадження виховної теми закладу «Сучасні підходи до проблеми превентивного виховання в школі, шляхи створення умов для їх впровадження» - Ткаченко С.В., Будко О.В.
2. Аналіз роботи закладу по попередженню дитячого травматизму за 2017-2018 навчальний рік – Ткаченко С.В.
3. Сутність і методи превентивного виховання – Ясінська А.С.
4. Загальні та індивідуальні особливості проявів дефектів правової та моральної свідомості підлітків – Бондарь Н.М.
Увага! Цікаві конкурси! Громадська організація "Українські креативні реформатори" оголошує конкурс у рамках програми "Діти створюють країну". До участі запрошуються учні до 18 років, можлива індивідуальна або колективна участь у більш ніж 25 номінаціях. Заявку необхідно подати до 1 липня 2018 року. Детальна інформація у виховному центрі та кабінеті № 2.

Нагадуємо!

З 02.04 по 06.04. 2018 року в закладі проходить Тиждень Благодійності!

План Тижня

Понеділок

День привітності

Майстер-клас "Барвиста писанка" (протягом дня, каб. № 2)

Великодній аукціон (2-3 перерви, 5-7 класи)

Великодній аукціон (2-3 перерви, 8-11 класи)

П'ятниця

Шкільний Великодній ярмарок "Великоднє диво".

Година Землі 2018 Пропонуємо долучитися до проведення в Україні 24 березня 2018 року о 20.30 Всесвітньої кампанії Година Землі. Метою заходу є вимкнення по всьому світу світла на одну годину з метою об'єднання дій для збереження природи. Пропонуємо долучитися до акції!