Пятница, 14.12.2018, 08:20:29Вітаю Вас Гість | RSS

Вплив ЗМІ

ЗАХИСТ ВІД ЗМІ

Сім послідовних кроків щодо захисту ваших дітей від шкідливого впливу ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ.

Найважливіше, що можна зробити, аби захистити своїх дітей від шкідливого впливу ЗМІце встановити захисні барєри та час від часу зміцнювати їх.

1. Для малюків віком до двох років: ніяких пасивних екранів (телебачення, відео, комп'ютери, електронні ігри і т.п.).

Для дітей віком від трьох до семи років: не більше години з перервами використання електронних ЗМІ.

2. Скоротіть удвічі власне використання ЗМІ. Додатковий час проведіть зі своїми дітьми: поговоріть чи пограйте. Читання – відмінний спосіб гарно провести час. Воно допомагає розвивати уяву й навики пам'яті.

3. Визначте у вашому помешканні зону, вільну від ЗМІ, та час, вільний від їх перегляду, наприклад, під час обіду, перед школою і т.д.

4. З власного досвіду: переважна більшість батьків не знає , що споглядає їх дитина в ЗМІ. Перегляньте ЗМІ, які використовують ваші діти, щоб переконатися у тому, що вони відповідають вашій системі цінностей. НЕ допускайте мас-медіа, які порушують цінності у вашому домі. Це питання не може бути предметом переговорів, не дивлячись на всілякі умовляння дитини, що їй це необхідно.

5. Дивіться та слухайте ЗМІ зі своїми дітьми. Відвідуйте веб-сайти і грайте у відео- та комп'ютерні ігри разом. Це дозволить вам обсудити характер повідомлень, які несуть мас-медіа. Спробуйте записати всі телевізійні програми без показу реклами.

6. Видаліть усі електронні засоби масової інформації із вашої спальні. Розмістіть їх у місцях, де можна відслідковувати їхнє використання.

7. Припиніть користуватися ЗМІ протягом тривалого часу. Натомість створіть можливості для набуття життєвих навичок або фізичної діяльності. Вимкніть електронні прилади і відправте дітей надвір пограти або приєднатися до спортивної команди. Чи просто навчіть їх аналізувати і створювати медіа, а не тільки пасивно споживати.